KONST / Litografier / Färglitografi 12213544
nr 1221 3544
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1984, numrerad 45/150. Motivet: 48x64 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:38:32
29/11 17:56:34
300 kr
3/12 14:44:27
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas